15. 11. 2017ZŠ Pardubice - Spořilov
Úspěch školní jídelny
Hodnocení jídelníčku KHS Pardubického kraje.

Během měsíce září a října provedly pracovnice Krajské hygienické stanice v rámci studie „Studie aktualizace standardu nutriční adekvátnosti školních obědů“  Státního zdravotnického ústavu celkem dvanáct odběrů vzorků pokrmů uvařených v naší ŠJ. Tyto vzorky pak následně odvezly k vyhodnocení do CZVP Brno. Odborná pracovnice KHS Pardubického kraje také hodnotila a analyzovala školní jídelníček z hlediska nutričních doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR ke spotřebnímu koši.

Závěry hodnocení KHS dopaly velice pozitivně s celkovým výborným hodnocením jídelníčku. Školní jídelna obdržela pochvalu za nastavený směr a ráz jídelníčku, včetně nabídky nápojů.

Poděkování za odvedenou práci patří celému personálu školní kuchyně v čele s vedoucí školní jídelny paní Gabrielou Malíkovou.

Celé hodnocení jídelníčku je k dispozici níže.