Přejít na obsahovou část stránky

Přehled kroužků zájmové činnosti 2021 / 2022

KROUŽKY PŘI ZŠ SPOŘILOV

Školní rok 2021–2022

Vážení rodiče,

stejně jako v minulých letech jsme i letos pro Vás připravili řadu zajímavých kroužků. Díky pestré nabídce zájmových oblastí mají děti možnost nadále všestranně rozvíjet své schopnosti a dovednosti.

Kroužky se konají od října do konce května a probíhají v rámci budovy naší školy. Jejich vedením jsou pověřeni zkušení lektoři a pedagogové.

Naším přáním je, aby Vaše dítě trávilo kvalitně svůj volný čas, a proto věříme, že najdete ten správný kroužek, ve kterém se něco nového naučí, odpočine si od starostí, najde si nového koníčka i nové kamarády.

Zahájení činnosti kroužků

Zahájení činnosti kroužků – od pondělí 4. října 2021. Konat se budou do 31. května 2022.

V případě nemoci lektora bude stanoven náhradní termín v červnu 2022. Ve dnech volna (státní svátky, školní prázdniny, ředitelské volno) se kroužky nekonají. Pokud se z přeruší činnost kroužků z krizových důvodů (Covid-19), bude částka za nekonané kroužky odečtena v 2. pololetí, případně vrácena převodem na bankovní účet rodičů.

Tento školní rok se pro malou účast nebude konat kroužek Kreativní tvoření 2, Abeceda basketbalu a Turistický. Florbal 1 bude spojen s kroužkem Florbal 2.

Do kroužků byli přijati všichni žáci, kteří podali včas řádně vyplněnou přihlášku. Pokud byl kroužek předčasně pro velký zájem naplněn, byli rodiče žáků, kteří nebyli zařazeni, včas informováni.

VYBÍRÁNÍ POPLATKŮ na 2. pololetí:

Úterý       25. ledna 2022

Středa     26. ledna 2022 vždy od 15.30 do 17.00 hodin

Cena kroužků zůstává stejná jako v 1. pololetí.

Kroužek Šachy: Z důvodu nepřítomnosti lektora v 1. pololetí, se peníze za tento kroužek na 2. pololetí vybírat nebudou. Od 8.února bude kroužek opět probíhat dle stanoveného rozvrhu.

Judo: V rámci tohoto termínu se bude vybírat i poplatek za licenční známku na rok 2022.  Informace se týká žáků 1+2. tříd.

Platba se nevztahuje na kroužky Florbal 1–3. Úhrada za tyto kroužky proběhne formou převodu na účet. Podrobné informace včetně elektronické přihlášky do klubu získáte na: https://florbalprodeti.cz/skoly/zs-pardubice-sporilov/

Ceny kroužků:

Taneční, Hudebně dramatický: 500Kč

Výtvarný, Keramika 1+2, Kreativní tvoření: 600Kč

Judo 1, 2: 800Kč (cena + licenční známka)

Způsob předávání dětí: Převod dětí ze školní družiny na kroužek a zpět je zajištěn. Lektoři vyzvedávají nedružinové a starší žáky ve vestibulu školy (u zvonků). Zde žáci také vyčkají na příchod lektora. Po ukončení lekce jsou předáváni rodičům (do 16. hod. vždy ve vestibulu školy) nebo vráceni zpět do družiny. K odchodu budou děti připraveny asi deset minut po ukončení kroužku.

Místo předávání dětí rodičům po 16. hodině:

• Šachy – vestibul školy
  • Florbal 3 – boční vchod u tělocvičny
  • Taneční, Keramika 2 – boční vchod školy (u jídelny)
Veškeré informace a případné dotazy zodpoví paní vychovatelka Alena Kotková, vedoucí zájmové činnosti