Škola v přírodě Zderaz - 3.B, 4.A a 4.B

Letošní škola v přírodě byla opravdu luxusní :)

Výlet do Prahy

Ve středu 11.října jsme se vydali  na exkurzi do Prahy. Zážitkem pro nás byla už jízda přeplněným metrem a trolejbusem. Úspěšně jsme prošli kontrolou na Pražským hradě a pod vedením naší průvodkyně jsme si tam vše prohlédli, dostali jsme se i do chrámu sv. Víta. Cestou zpět jsme prošli Zlatou uličku, Daliborku, Nerudovu ulici... Na Karlově mostě jsme plnili úkoly a postupně přes Klementinum a Staroměstské náměstí jsme už mířili zpět k nádraží. Výlet jsme si moc užili.

Užíváme si v Tongu

V pátek 10.2. jsme s dětmi vyrazili do Tonga, kde jsme dodatečně oslavili pololetní vysvědčení. A pořádně jsme si to tam užili!

Jeden za všechny a všichni za jednoho

K fotografiím přikládám několik postřehů:

„Na Paletě jsem si to užila. Chodili jsme po laně a hráli jsme různé hry.“

A přece se točí

A přece se točí - Tak jsme si to užívali na konci června, kdy nás při návštěvě divadla povozili na točně. Stát na jevišti nemusí být vždy snadné, zvlášť, když se otáčí.

Nechme se překvapit, jak ustojíme to, co nás čeká letos.