Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 11

Úkoly na týden od 22. 5. do 29. 5. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 10

Úkoly na týden od 15. 5. do 22. 5. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 9

Úkoly na týden od 8. 5. do 15. 5. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 8

Úkoly na týden od 1. 5. do 8. 5. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 7

Úkoly na týden od 24. 4. do 1. 5. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 6

Úkoly na týden od 17. 4. do 24. 4. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 5

Úkoly na týden od 10. 4. do 17. 4. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 4

Úkoly na týden od 3. 4. do 10. 4. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 3

Úkoly na týden od 27. 3. do 3. 4. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu 2

Úkoly na týden od 20. 3. do 27. 3. 2020.

Úkoly a doporučení pro domácí přípravu

Úkoly na týden od 13. 3. do 20. 3. 2020.

Opětovný úspěch v zeměpise - postup do krajského kola olympiády

Dnes se uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády, kde náš zástupce Filip Kačírek ze třídy 7.B zvítězil a z 1. místa postupuje do krajského kola. V konkurenci žáků sedmých ročníků a druhých ročníků osmiletých gymnázií bude reprezentovat naši školu dne 25. 3. 2020. Filip si zaslouží velký obdiv a pochvalu, protože jeho kategorie bývá svým rozsahem (Afrika, Austrálie a Oceánie, Amerika) tradičně na přípravu nejnáročnější. Děkujeme a držíme palce!

Školní kolo recitační soutěže

V pondělí 3. 2. se konalo školní kolo recitační soutěže.

Karneval ve školní družině

Nastal masopust, čas mezi Vánocemi a postní dobou před Velikonocemi. 

Návštěva rodilého mluvčího z USA

V pondělí 27.1. měli žáci možnost vyzkoušet své znalosti angličtiny s rodilým mluvčím.

Postup do krajského kola Dějepisné olympiády 2019/2020

Letošní ročník Dějepisné olympiády je opět zaměřen na moderní dějiny, tentokrát na období 1880-1920. V konkurenci žáků základních škol i víceletých gymnázií okresů Pardubice, Chrudim, Svitavy a Ústí nad Orlicí se naše zástupkyně Aglája Okurková (8.A) probojovala mezi 25 finalistů a postupuje do krajského kola, které se uskuteční 18. března 2020.
Děkujeme za poctivou přípravu a reprezentaci školy.

Třem králům ze ZŠ Spořilov nezůstaly ani jedny dveře zavřené

Tři králové na Spořilově...

Školní kolo zeměpisné olympiády 2019/2020 - kategorie B (7. třídy)

Dne 13. 1. 2020 proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády 7. tříd.

Testování probíhalo s mapou i bez mapy, maximální počet bodů byl 48. Zúčastnilo se 13 žáků (1 žákyně 7.A, 10 žáků 7.B, 2 žáci 7.C). Do okresního kola postupuje z prvního místa Filip Kačírek (7.B / 43,5 bodu).

Úspěšní řešitelé nad 60% bodů:

    • Jan Karlík (7.C; 40,5 bodu)

    • David Jurenka (7.C; 36,5 bodu)

    • Ondra Vaňous (7.B; 34,5 bodu)

    • Martin Ježek (7.B; 29 bodů)

Školní kolo zeměpisné olympiády 2019/2020 - kategorie C (8. a 9. třídy)

Dne 7. 1. 2020 proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády 8. a 9. tříd na téma Evropa.

Testování probíhalo s mapou i bez mapy, maximální počet bodů byl 50. Zúčastnilo se 16 žáků (5 žáků 8.A, 5 žáků 8.B, 5 žáků 9.A a 1 žák 9.B). Do okresního kola postupuje jeden žák/žákyně z prvního až třetího místa:

    • Helena Černíková (8.B / 38 bodů)
    • Johana Stibůrková (8.B / 38 bodů)
    • Petr Jelínek (8.A / 38 bodů)


Úspěšní řešitelé nad 60% bodů:
    • Michal Puchner (8.B; 37,5 bodu)
    • Michal Jeřáb (9.B; 35 bodů)
    • Kateřina Tothová (8.B; 34,5 bodu)
    • Milan Turena (8.B; 34 bodů)
    • Martin Šíp (9.A; 31,5 bodu)

Vybírání poplatků za kroužky na 2. pololetí

Vybírání poplatků za kroužky zájmové činnosti na 2. pololetí.