27. 02. 2023Jarošíková Lada

Jsme moc rádi, že naši žáci se v konkurenci víceletých gymnázií a ostatních základních škol okresu Pardubice opět neztratili. Soutěž je poměrně náročná a skládá se ze tří částí – prověřuje se práce s atlasem světa, vědomosti bez atlasu i praktické zeměpisné dovednosti.

• Na krásném 3. místě se umístil Antonín Koblížek ze třídy 7.A,
    • na 5. místě Ondřej Zavrtálek ze třídy 9.B,
    • na 14. místě pak Adélka Málková ze třídy 6.B.

Pro Tondu Koblížka znamená jeho vynikající umístění i postup do krajského kola, to se uskuteční 29. března a v jeho kategorii je i kolem nejvyšším, proto mu přejeme co nejlepší umístění.