09. 05. 2023Hurdová Květuše
Okrskové kolo ve vybíjené...

Ve čtvrtek 4. 5. 2023 se na ZŠ Dubina konalo okrskové kolo chlapců 6. tříd ve vybíjené. Družstvo našich žáků obsadilo v konkurenci 11 pardubických škol velice pěkné 6. místo. Oceňujeme zejména ten fakt, že kluci před turnajem neměli žádný čas a možnost potrénovat (škola v přírodě). I tak předvedli velice kvalitní a bojovné výkony, za které si zaslouží velkou pochvalu. Ze základní skupiny postoupili ze 2. místa do skupiny o 4. - 6. místo, kde se projevila menší sehranost našeho družstva.

Do okresního kola postupovala pouze 4 družstva. I tak klukům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, která bývá někdy mnohem cennější než samotné umístění.

Reprezentovali nás:

6.A Černý V., Svatoš M., Blasl M., Papadopulos N., Voženílek A.

6.B Skalecký D., Vodvářka J., Kazda O., Hebký F., Dudla V., Beneš O., Anton A.

Na některé momenty z turnaje se podívejte níže.