22. 10. 2018Mrklovská Šárka
V neděli jsme se zúčastnili dalšího z tradičních závodů
Tuto neděli 21. 10. jsme se jako škola opět zúčastnili dalšího z řady běžeckých závodů. Ani počasí, které už nebylo tak teplé jako minulou sobotu, neodradilo děti a jejich rodiče od účasti v tomto závodě. Naštěstí před rozcvičkou a následným startem konečně začalo hřát sluníčko, a proto jsme mohli vyrazit na trať, po které o týden dřív běhali závodní koně. A koho tam bylo nejvíce vidět? No samozřejmě nás, Spořilov! Potěšilo nás to o to víc, že to bylo opět v závodě, kdy se o pořadí škol nesoutěžilo. My se ale umíme sejít a užít si to i tak. Opět moc děkujeme nejen našim stálicím z řad rodičů a dětí, ale každému, kdo přišel.