01. 01. 2019Jelínková Barbora
Vánoční řádění ve družině
V adventním období nastal čas na výrobky se zimní a Vánoční tematikou.

V adventním období nastal čas na výrobky se zimní a Vánoční tematikou. Nejdůležitější ze všeho bylo vyrobit papírový řetěz a ozdoby ze samotvrdnoucí hmoty na družinový Vánoční stromeček do vestibulu. Děti se s tímto úkolem popraly skvěle a každý přispěl svým výrobkem na náš krásný Vánoční stromeček :) Dále jsme pro děti nachystaly Vánoční besídku v podobě různých her a diskotéky ve velké tělocvičně a k tomu medaili - perníkového smajlíka. Někdo ji donesl domů a někdo ji spořádal na posezení :) Předposlední den školy dokonce napadl sníh, takže jsme si mohli užít nějaké ty koulovačky a hrátky na sněhu :) Teď už se můžeme těšit na Vánoční svátky, dárečky od Ježíška a oslavy Silvestru a Nového roku :)

Oddělení 3., 4. a 5.