20. 12. 2022Mrklovská Šárka
Tradiční vánoční tvoření....

Těsně před druhou adventní nedělí, v sobotu 10. prosince, se k nám po odmlce vrátily naše oblíbené Vánoční dílny. Atmosféra byla krásná, do školy přišli děti, rodiče, bývalí žáci i ti, kteří si chtěli naši školu prohlédnout a seznámit se s ní.

Celá dvě patra zabraly dílničky, ve kterých si všichni mohli vyrobit a vyzkoušet různé věci. Pluly nám tu svíčky ve skořápkách, vánoční zápichy ozdobí nejeden truhlík, ozdoby a andílci se budou vyjímat na stromečku, přáníčka potěší někoho blízkého a všechny tyto krásné věci si děti odnesly ve vlastnoručně ozdobených vánočních taškách. A pokud někomu při vyrábění vyhládlo, čekala na něj káva a koláče.

Věříme, že jste si vánoční atmosféru užili stejně jako my, a budeme se těšit na další setkání.