22. 11. 2016Hurdová Květuše
Úspěch ve florbalovém turnaji
Naše dívky vyhrály všechny zápasy ve své skupině a postupily do okresního kola. :)
Ve středu 23. listopadu 2016 se v nafukovací hale na Dukle konalo okrskové kolo ve florbalu dívek (8. - 9. roč.). V konkurenci 8 škol se naše dívky rozhodně neztratily a vyhrály všechny zápasy ve své skupině. Tím si zajistily postup do okresního kola, které se bude konat 6. prosince 2016. Za předvedené výkony a bojovnost si děvčata zaslouží naši velkou gratulaci a poděkování za vzornou reprezentaci školy.