27. 11. 2020ZŠ Pardubice - Spořilov
Informace a úkoly pro rotační výuku...

Milé děti,

po dlouhé době se konečně vracíte do školních lavic.  I když je to trochu v alternativním systému, jsme rádi za tuto první vlaštovku. Doufáme, že už se bude situace jen zlepšovat a brzy naskočíme do běžného režimu. Moc se na Vás všechny těšíme.

Distanční výuku velká většina z Vás zvládla s grácií, za to Vám i Vašim rodičům patří velký dík. Je vidět, že pokud se táhne za jeden provaz, zvládnou se i náročné situace. :)

Pro ty z Vás, kteří aktuálně ještě zůstáváte v rámci rotační výuky doma a nemůžete se připojit on-line, budeme na našich webových stránkách nadále zveřejňovat „náhradní“ úkoly vždy na týden dopředu.

Pokud budete potřebovat vyzvednout si zadání úkolů písemně, kontaktujte prosím příslušné vyučující.

Zde pro připomenutí návod pro přihlášení a práci v Teams: