29. 03. 2017Balogh Dušan
Turistický kroužek v Adršpašsko-teplických skalách
Další výlet turistického koružku. :)

Poslední březnový víkend vyrazil náš turistický kroužek na třídenní jarní výlet do Adršpašsko-teplických skal. Byli jsme ubytováni ve starodávné chalupě v Dědově.
V sobotu jsme ráno vyrazili přes vrchol Čáp a hrad Skály do Teplických skal. Prohlédli jsme si Martinské stěny, prošli Sibiří, kde byl asi metr zmrzlého sněhu. Odtud Vlčí roklí přes hrad Střmen přes Adršpašské jezírko kolem Milenců, Starosty a Starostové do Adršpachu na vlak.
V neděli jsme časně ráno vyrazili na Ostaš, kde nás čekala procházka Skalním labyrintem. Příjemně unaveni jsme odpoledne nasedli na vlak směr Pardubice. V dubnu nás čeká výlet do Prachovských skal.

Adršpašsko-teplické skály

• Turistický kroužek v Adršpašsko-teplických skalách