13. 10. 2023Fiala Martin
7.B na výletě...

Nejen ve školních lavicích, ale i v přírodě nedaleko Pardubic rádi trávíme vyučování! Třída 7. B vyrazila v úterý 10. října s panem učitelem Baloghem na Podhůru u Chrudimi.

Hlavním cílem bylo nejen stmelit třídní kolektiv, ale i poznat další kousek našeho regionu, a to ze zeměpisného, přírodopisného i literárního pohledu. Tyto jednodenní výlety a exkurze se snažíme letos zařazovat do výuky ještě častěji než dříve, abychom vyučování posunuli ze školních lavic více do reálného světa.

Turistiku máme všichni rádi, a tak dnešních 18 km v nohách bylo příjemným zpestřením běžné výuky. Díky všem za pohodový den v přírodě a panu učiteli za precizní organizaci výletu! Více fotografií z akce najdete na naší Zoneramě.