21. 01. 2020Pasovská Renáta
Tři králové v ZŠ Spořilov
Tři králové na Spořilově...

V pondělí 6. ledna 2020 byly děti ze třídy 3.A pozvány na slavnostní zahájení letošní Tříkrálové sbírky. Jako poděkování jim patřila následující den titulní stránka Pardubického deníku. Ve středu 8. ledna 2020 se Tři králové v doprovodu velblouda objevili i u nás ve škole. O týden později jsme odměnili nejkrásněji vybarvené kalendáříky a cena čekala také na třicet šťastných vylosovaných. Děkujeme všem, kteří letošní Tříkrálovou sbírku podpořili!

• Tři králové v ZŠ Spořilov