02. 10. 2016Jelínková Barbora
Sportovní dopoledne

Již tradičně na konci září se na našem hřišti koná Sportovní dopoledne pro žáky 1.-3. tříd a pro děti z mateřských školek. Letos byla účast opravdu obrovská, dohromady nás sportovců bylo 220. Ze školek si přišly zasportovat děti z MŠ Pardubičky a MŠ Kamínek. Letos byly sportovní disciplíny opravdu pestré, například se měřil skok z místa, sprint a hod do dálky. U těchto disciplín asistovali i pan ředitel s paní zástupkyní :) Dále nechyběl přechod přes natažené lano, slalom s míčkem a hokejkou, hod ringo kroužkem, letní lyžování a další disciplíny. Počasí nám opravdu přálo, bylo slunečno a teplo, takže jsme si naplno mohli užít sportovní radovánky. Odměnou pro malé sportovce byly diplomy a malá sladkost :) Budeme se tedy těšit zase za rok na Spořilovské sportovní dopoledne :)