10. 09. 2024Jelínková Barbora
Tradiční sportovní aktivity na školním hřišti...

Ve středu 25.9.2024 se na našem školním hřišti konalo tradiční Spořilovské sportovní dopoledne. Sluníčko bylo objednané a mohli jsme si užít hromadu sportovních aktivit od skákání v pytli, přes slalom na koloběžce až po skok do písku a běh na lyžích.

Pro děti bylo připraveno 15 stanovišť s různými sportovními aktivitami. Po splnění úkolů děti dostaly samolepky, ze kterých sestavily obrázek, a na konci je čekala sladká odměna.

Dopoledního sportování se zúčastnilo úctyhodných 380 dětí z 1.-5. tříd a také dětí ze 6 pardubických mateřských škol.

Děti nesoutěžily pouze ve fyzické zdatnosti, ale také ve fair play a týmové práci. Velkou pomocí byla účast žáků devátých ročníků, kteří dohlíželi na jednotlivá stanoviště. Za organizaci celé akce děkujeme především paní učitelce Slavíkové a panu učiteli Baloghovi. Děkujeme rovněž paním učitelkám z mateřských škol, že s dětmi zavítaly na Spořilov a tradiční akce se s dětmi zúčastnily.

Věříme, že děti si krom odměn a ocenění domů odnesly také spoustu krásných vzpomínek na den plný sportu a přátelství. Představu o tom, jak sportovní den na naší škole probíhal, si můžete udělat prostřednictvím fotogalerie.