11. 01. 2023Bosáková Tereza
1. místo v soutěži... :)

Naše škola se zapojila do soutěže „Mezinárodní Vánoce“. Soutěže se mohly účastnit všechny základní školy z území ORP Pardubice a to od 17. října do 21. prosince 2022. Vyhlášení výsledků proběhlo na Štědrý den.

Díky spolupráci některých pedagogů, zaměstnanců školy a hlavně našich žáků z prvního i druhého stupně, se nám podařilo tuto soutěž vyhrát a získat tak pro školu novou 3D tiskárnu. Pro školu je to cenná výhra a děti ji jistě využijí v praktickém vyučování v hodinách informačních technologií.

Velký pochvala patří hlavně žákům z 9.A., díky jejichž kreativitě a pečlivé práci vzniklo výsledné soutěžní video, které naší škole k výhře dopomohlo.

Soutěžní video si můžete prohlédnout níže. :)