12. 09. 2023Fiala Martin
Svačinky v prodeji již tuto středu...

Ve středu 13. září bude znovu otevřen školní bufet, který našim žákům a zaměstnancům nabízí svačiny a drobné občerstvení. Otvírací doba i personál zůstává stejný jako v předchozích letech. Od letošního roku jsme se s provozovatelkou bufetu dohodli na několika zásadních změnách, které by měly být patrné na první pohled a povedou ke zdravějšímu stravování. Škola pro letošní školní rok investovala do pořízení nové chladící vitríny, která bude sloužit nejen pro školní bufet, ale i pro veřejné akce. Tím bude zajištěna čerstvost skladovaných potravin a provozovateli to umožní rozšíření nabízeného sortimentu, o který jsme usilovali.

Nové bude i složení nabízených obložených rohlíků, chlebů, baget a housek - více než polovinu tohoto oblíbeného druhu svačinek u nás nově najdete v celozrnné nebo žitné variantě. Sortiment bude rozšířen také o čerstvé krájené ovoce v miskách, zeleninové saláty, jogurtové nápoje a další mléčné výrobky. Všichni zapomnětlivci jistě ocení i rozšíření nabídky o základní školní pomůcky (sešity, tužky, fixy, pravítka apod.) Věříme, že Vás nový bufet bude bavit a svým konceptem bude korespondovat s naší zdravou školní jídelnou!