30. 05. 2018Jelínková Barbora
Škola v přírodě Zderaz
Letošní škola v přírodě byla opravdu luxusní :)
Letošní škola v přírodě byla opravdu luxusní :) Počasí jsme si vyloženě objednali a proto jsme si mohli užít parádní týden strávený v krásné přírodě s příjemným ubytováním v hotelu Renospond. Hned první odpoledne po příjezdu jsme se vydali do Pivnické rokle na průzkum pískovcových skal. Druhý den nás čekal celodenní výlet do Toulovcových maštalí a odpoledne byla zasloužená odměna v podobě vířivky za statečně našlapaných 11 km. Středa byla dnem odpočinkovým, tudíž soutěžním. Pro děti jsme připravily přírodovědný závod, výrobu medailí, postřehový závod a večer táborák a opékání buřtů. Ve čtvrtek jsme dopoledne také soutěžili a odpoledne jsme měli prohlídku Skalních obydlí s průvodcem. Poslední večer jsme zakončili slavnostním vyhlášením soutěží, karnevalem a pořádnou diskotékou :) V pátek po snídani jsme si zapakovali, šli na poslední procházku do okolí a po obědě hurá domů :) Tak zase za rok, už teď se těšíme :)

• Škola v přírodě Zderaz