29.04.2019Jelínková Barbora
Dubnové skoro letní počasí nám letos opravdu přeje, proto jsme si mohli užít parádní čarodějnické odpoledne na školním hřišti. Na malé čarodějničky a čaroděje čekalo kouzelné roztančení a promenáda v maskách, za které děti dostaly diplom a lízátko. Pak se děti pustily do soutěžení na různých stanovištích, kde na ně čekala například honička s pavoukem, přetahování lana, chůze na chůdách, závod na koloběžkách, slalom s koštětem a plno dalších tématických her a disciplín. Za splněné soutěže si děti mohly nakoupit různé drobnosti v kouzelném obchůdku. Po soutěžích se symoblicky spálila naše spořilovská čarodějnice a společně jsme si opekli buřty :) Vzhledem ke krásnému počasí a kávě zdarma pro rodiče se na hřišti sedělo až do večerních hodin :) Děkujeme za krásné odpoledne a těším se zase na další družinovou akci :)