29. 09. 2016Jelínková Barbora
Řádění na školním hřišti

Protože první dva týdny školního roku počasí připomínalo hlavně léto, snažili jsme se být s dětmi co nejdelší dobu venku na školním hřišti. Konečně jsme si naplno mohli užít nové družinové hřiště, které jsme pracně budovali ve druhém pololetí minulého školního roku. Přibyly nové herní prvky v podobě pneumatik, houpacího hnízda a hromada dalších hraček a her na ven. Vzhledem k tomu, že nám počasí opravdu přálo a byly doslova pařáky, jsme děti ve velkém kropili vodou z hadice :) Tato aktivita se setkala s velkým úspěchem :) Doufáme, že slunečné počasí s nižšími teplotami vydrží i nadále, abychom si každý den mohli užívat řádění na školním hřišti.