05. 01. 2017Slavíková Hana
Pardubické Štěbetání
recitační soutěž, 4 kategorie,

Pozvánka na školní kolo recitační soutěže

Podzim patřil zpěvu, jaro bude ve znamení recitace.

V loňském roce jsme slavily úspěchy v pěvecké soutěži pardubické Štěbetání, kde nás reprezentovalo sedm dětí z prvních, druhých a třetích tříd. Krásné první místo si obhájila z minulého ročníku soutěže Natálka Demjančuková ze 2.B a třetí místo si vyzpívala Valerie Spáčilová z 1.B. Také ostatní soutěžící si vedli báječně. Škoda jen, že z 53 zpěváčků, kteří se zúčastnili školního kola, jich mohlo postoupit jen tak málo.

Doufáme, že ti z vás, kteří mají rádi básničky, si přijdou užít hezké odpoledne.

Soutěž se koná ve středu 1. února 2017 od 14.00 a je určena pro žáky 1. až 9. tříd.

Soutěžit budeme v těchto kategoriích:

1. Prvňáčci

2. Druháci a třeťáci

3.  Čtvrťáci a páťáci

Tyto děti recitují jeden text (básničku, nebo prózu)

4. Šesťáci a sedmáci

5. Osmáci a deváťáci.

Od šesté třídy, děti recitují dva texty (na školní kolo stačí jeden zpaměti, druhý můžete číst.)

Těšíme se na vás.