28. 05. 2024ZŠ Pardubice - Spořilov
Děkujeme za podporu...

Vážení žáci, rodiče a kolegové,

s velkou radostí a vděčností bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši účast a štědré příspěvky v rámci tradiční charitativní akce Květinový den, která proběhla dne 15. května 2024. Díky Vaší podpoře se nám podařilo vybrat neuvěřitelnou částku 31.167,- Kč na boj proti rakovině.

Tradiční žluté květinky jsme prodávali dopoledne ve škole a odpoledne v centru Pardubic. Tato akce by nebyla možná bez obětavé práce a nadšení našich žáků, pedagogů a všech dobrovolníků.

Zvláštní poděkování patří žákům třídy IX.A – Jakubu Čermákovi, Janu Krtičkovi, Lukáši Zamazalovi, Lindě Kopáčkové, Marku Vosáhlovi a Liamu Baksevanisovi – za jejich aktivní zapojení a neúnavnou práci během celé akce. Velké díky také náleží paní učitelce Pasovské a paní vychovatelce Papadopulu za jejich podporu a pomoc s organizací a samozřejmě panu učiteli Baloghovi za jeho vedení a motivaci.

Vaše podpora a účast je důkazem toho, že společně můžeme dosáhnout velkých věcí a pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují. Jsme hrdí na to, že máme ve škole takové žáky, pedagogy a rodiče, kteří se s nadšením zapojují do charitativních akcí a ukazují, jak velké srdce má naše komunita.

Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za jejich štědrost a podporu. Těšíme se na další společné akce, které nám umožní pomáhat tam, kde je to potřeba.