17. 03. 2021ZŠ Pardubice - Spořilov
Školní psycholožka píše dětem...

Milé děti, už je to několik měsíců, co jsme/jste  se společně neviděli. Snad Vás tedy potěší fotky a video ze společně stráveného adaptačního programu, který byl zaměřen zejména na Vaše vzájemné vztahy, poznání a spolupráci.

Pamatujete si, které týmy sestavily vesmírnou konstrukci natolik kvalitně, že Pan Vejce přistálo hladce na Měsíci? Které dvojice statečně odolávaly křehkosti vajec a dokázaly přehodit vejcem téměř celý školní dvůr? Jakým způsobem se Vám v týmu dařilo zdolávat lanové překážky, chůzi poslepu atd.?

Pevně věřím, že se Vám po shlédnutí fotek vybaví spoustu hezkých vzpomínek i Vašich společně strávených chvil, které většině z vás teď nejspíš chybí.

Přeji Vám v této netradiční době spoustu sil, dostatek energie (nejen na distanční výuku), trpělivosti a hlavně pevné zdraví.

Moc Vás zdravím a těším se na společné setkání ve škole.

Dymáčková Nikola
školní psycholog