05. 06. 2017ZŠ Pardubice - Spořilov
Obědy na konci školního roku
Informace o odhlašování a výdeji obědů na konci školního roku.

Upozorňujeme strávníky, že poslední termín pro elektronické odhlašování obědů  (www.strava.cz, obedy@zs-sporilov.eu) na konec školního roku je 22. 6. 2017. V případě, že strávník onemocní v době od 23. 6. do 30. 6. 2017, bude odhláška možná jen telefonicky u vedoucí ŠJ. Pouze 1. den nemoci mu může být oběd vydán do jídlonosiče a to v době od 11.30 do 12.00 hod. Poslední školní den 30. 6. 2017 se obědy vydávají do 11.00 hod.

Za celý kolektiv školní kuchyně přeji všem strávníkům krásné a pohodvé prožití prázdnin!

Gabriela Malíková, vedoucí ŠJ