31. 03. 2019Jelínková Barbora
Noc s Andersenem 2019
Letošní Noc s Andersenem se nesla v duchu knížek z vydavatelství Albatros a zaznamenali jsme opravdu rekordní účast - 170 dětí :) Po rozbalení bivaku ve třídách na děti čekaly dílny zaměřené na různé knížky, např. Honzíkova cesta, Lovci mamutů, Robinson Crusoe apod. Také nechyběla venkovní opičí dráha, pečení pravé dánské buchty na snídani a výroba věcí z doby kamenné z keramické hlíny. K večeři na děti čekala výborná pizza, poté malým dětem přišla číst babička z městské knihovny a ti větší koukali na film Robinson Crusoe. Usínalo se někdy po jedenácté hodině a noc byla poměrně klidná a pohodová :) Ráno čekala na děti vlastnoručně upečená buchta k snídani, balení a rozloučení :) Tak zase za rok na Noci s Andersenem ahoj :)