21. 09. 2018ZŠ Pardubice - Spořilov
Nepořádek ve škole
Některé děti si nedokáží vážit majetku.

Na fotografiiích níže se můžete podívat, jak si některé děti dokáží "vážit" majetku.
Tyto fotky byly pořízeny ve čtvrtek 20. 9. 2018 kolem poledne na nově zrekonstruovaném WC dívek v přízemí.  Kromě nepořádku způsobily děti na ještě  nezkolaudovaném WC poškození splachovacího zařízení a není možné zde tedy splachovat. Možná se rodiče někdy diví, proč se ve škole zlobíme, ale za polední dobu se nejedná o první příklad vandalismu žáků.  Za další zbytečné nákupy toaletního papíru mohla škola dětem pořídit cokoliv jiného a pěkného.

Karel Žemlička

• Poházený papír na podlaze