26. 04. 2018ZŠ Pardubice - Spořilov
Nečekaný sportovní úspěch

V úterý 24. dubna 2018 se v Moravanech konalo okresní kolo ve vybíjené chlapců 6. tříd. Družstvo našich chlapců si vybojovalo postup na turnaji (okrskové kolo – 12 škol) na ZŠ Dubina, kde obsadili pěkné 4. místo. Kluci nechtěli nic ponechat náhodě a před konáním okresního kola ještě několikrát ve škole potrénovali s družstvem našich dívek. Tato píle se určitě vyplatila, protože po velmi bojovných výkonech obsadili vynikající 3. místo z osmi základních škol. Klukům samozřejmě blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. O tento pěkný úspěch se zasloužili: 6.A: Oliva Matěj, Gering Adam, Hlaváček Filip, Hervert Matěj, Jahl Lukáš a ze 6.B: Bonaventura Adam, Puchner Michal, Turena Milan, Říha Daniel, Burda Jiří, Kopáček Jakub, Franc Patrik a Víšek Michal.