20. 03. 2019Bartůšková Hana
Masáže DĚTI DĚTEM

Dnes jsme ve třídě odstartovali první z pěti lekcí programu Masáže do škol. Milou společnost nám kromě paní instruktorky Zděňky, která se skvěle stará o děti - maséry,  dělal také kamarád Méďa. Děti se naučily čtyři masérské tahy. Masírování jim šlo krásně od ruky. Byla radost je pozorovat.
Nezanedbatelnou úlohu měly ale také děti-  kreslíři. Pozorně sledovaly své spolužáky a ztvárnily
jeden z masérských tahů. V následující hodině je pak budoucí maséři obodovali a ocenili. Obrázky mají své čestné místo na nástěnce.

Moc jsme si to užili. Děkujeme.

IMG_0846jpg1.81 MB