Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky
17. 04. 2023Hurdová Květuše
Poděkování...

V sobotu 15. dubna 2023 jsme měli po roce opět možnost si s vámi společně zaběhat! V Lidovém běhu, který byl součástí již 17. ročníku Pardubického vinařského půlmaratonu, nás bylo rozhodně vidět. I díky počtu 149 účastníků z naší školy zažili organizátoři příjemný „šok“ – byl překonán rekord v počtu zúčastněných běžců.

Zaběhat si jich přišlo více jak 2700! O to víc si vážíme vás všech, kteří jste svojí účastí podpořili nejen naši školu, ale pomohli tento rekord překonat. V soutěži škol o největší počet účastníků jsme obsadili velice pěkné 6. místo z 25 kolektivů pardubických MŠ a ZŠ a získali tak poukaz 5000,- Kč na nákup sportovních potřeb do kabinetu Tv.

Velké poděkování patří nejen vám všem běžcům, ale také těm, kteří pomáhali při prezentaci před startem běhu. Rádi se s vámi uvidíme na další společné akci naší školy!