27. 05. 2019Balogh Dušan
Květinový den
Zapojili jsme se do dobročinné akce....

Ve středu 15. května se uskutečnil Český den proti rakovině, tzv. Květinový den. Do sbírky se zapojili žáci naší školy, rodiče žáků a veřejnost. Žluté kvítky jsme prodávali v budově školy. Přes nepříznivé chladné a deštivé dobrovolníci vyrazili do ulic města, kde nabízeli kytičky ještě 3 hodiny. Všem, kteří se sbírky zúčastnili, patří velké poděkování. Výtěžek této sbírky 19.746 Kč je věnován na prevenci a léčbu rakoviny.

Jménem  Ligy proti rakovině chci tímto poděkovat žákům 9.A, kteří mi vydatně se sbírkou pomohli.

Dušan Balogh

• Děti prodávají žluté kvítky