10. 02. 2020Kotková Alena
Děti v maskách ve školní družině
Nastal masopust, čas mezi Vánocemi a postní dobou před Velikonocemi.

Nastal masopust, čas mezi Vánocemi a postní dobou před Velikonocemi.  Děti se oblékly do karnevalových masek, aby se také zapojily do tohoto období veselí a maškarních průvodů. K naší velké radosti přijal pozvání i kouzelník, aby pomohl dětem vykouzlit na tváři úsměv. Myslím, že se mu to dařilo po celou dobu karnevalu. Nejen, že děti rozesmál, ale předvedl a vysvětlil jim zajímavé kouzelnické triky. Zaujal tak jejich pozornost a podpořil jejich kreativitu.

Nejtěžší bylo vybrat z nepřeberné řady kostýmů a masek tu nejkrásnější. Nakonec zvítězily ty, na jejichž tvorbě se podílel důvtip, píle a spolupráce. Neboť to, co tvoříme srdcem a s láskou je vždy to nejcennější.