06. 10. 2016Jelínková Barbora
Družinové plavání
Druhý týden v září začaly děti ze družiny chodit na plavecký výcvik do Pardubického Aquaparku.

Druhý týden v září začaly děti z družiny chodit na plavecký výcvik do Pardubického Aquaparku. Děti se pod vedením zkušených lektorů učí základy plavání. Zkušení plaváčci plavou v pokročilém družstvu, kde hravě zvládají kraul, prsa i znak a neplaváčci se začínají učit plavat s pomocí pěnového pásku a destiček. Všechny děti plavou na velkém bazénu, kde se lépe naučí plaveckým dovednostem a úspěšně překonají počáteční strach z vody. Zkušení lektoři opravdu nenechají nikoho utopit. :) Plavecký výcvik na I. pololetí bude probíhat až do konce ledna, kdy děti dostanou Morké vysvědčení.