17. 01. 2022ZŠ Pardubice - Spořilov
Poděkování z Domova pro seniory U Kostelíčka...

Minulý týden dorazilo do naší školy poděkování personálu z Domova pro seniory U Kostelíčka. Velice děkují Vám všem (žákům, rodičům, vyučujícím), kteří jste se zapojili do sbírky textilního materiálu pro ruční práce klientů. Díky velkému množství tohoto materiálu tak mají možnost tvořit různé výrobky nejen pro radost, ale především pro vlastní aktivitu, která je pro tyto klienty nezbytná a důležitá.

Velikou radost všem „babičkám a dědečkům“ udělala také vánoční a novoroční přáníčka, která vyrobili v hodinách výtvarné výchovy naši žáci. K poděkování Vám všem se samozřejmě přidává i vedení naší školy.

Pokud vás toto téma zajímá více, můžete se podívat i na webové stránky DS U Kostelíčka: