04. 06. 2023Kotková Alena

V den, kdy všechny děti světa slaví svůj svátek, jsme pro naše svěřence na školním hřišti připravili zábavné soutěžní odpoledne.  Na děti čekala řada soutěží a disciplín, kde každý mohl zúročit své schopnosti a dovednosti. Soupeřilo se ve skupinách, ve dvojicích i samostatně. Důležitá byla soustředěnost, rychlost a obratnost ve zdolávání daných disciplín. Zaměřit správně proud vody na cíl, nebo v malém časovém úseku posbírat co nejvíce předmětů. Řadu dalších podobných úkolů řešili naši malí závodníci. Protože sluníčko vesele svítilo, všichni si nejvíce užívali soutěží s vodou. Za řádně získaná razítka si potom v obchůdku každý vybral malý dáreček.

Na závěr všechny čekalo osvěžení v podobě nanuku. Inu, každý si z příjemného odpoledne něco odnesl. Nejdůležitější, však byla radost z pohybu, prožitek kamarádství a sounáležitosti😊