09. 12. 2019Pasovská Renáta
Pardubické střípky
Výsledky literární a výtrvarné soutěže....

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 se uskutečnilo v sále Jana Kašpara Pardubického kraje slavnostní vyhlášení výsledků literární a výtvarné soutěže "Pardubické střípky".

Vyhlašovatelem soutěže s celorepublikovou účastí je Krajská knihovna Pardubice. Téma pro 11. ročník znělo: Co vypráví řeka.
Do literární části soutěže bylo zasláno 128 příspěvků ze 31 škol celé České republiky.

A my velmi děkujeme a gratulujeme Marii Žákové ze 4. B, která ve své kategorii získala 3. místo. Ještě úspěšnější byla Maruška v části výtvarné, kde obsadila v konkurenci 95 prací z 8 škol vynikající 1. místo.

Mezi soutěžícími se ale rozhodně neztratil ani jeden z nejmladších účastníků, nadějný talent výtvarného kroužku, Matěj Mrkvička ze 3. A. Čestné uznání od odborné poroty si jistě zaslouží naše blahopřání.