
Ve středu 13. května 2026 se uskutečnil celostátní Den proti rakovině, tzv. Květinový den. Naše škola se do něj jako každý rok aktivně zapojila.
Odpoledne jsme se přesunuli na třídu Míru, kde jsme ve sbírce pokračovali. Zvláštní poděkování patří všem učitelům a žákům, kteří se na ní podíleli.
Celkem se podařilo vybrat krásnou částku 32 108 Kč. Peníze z této sbírky budou použity na prevenci a léčbu rakoviny.
Všem, kdo se do sbírky zapojili, srdečně děkujeme!



