30. 01. 2017Hurdová Květuše
Báječný lyžařský výcvik
Měli jsme se skvěle!

V týdnu 15. - 21. ledna 2017 odjelo 39 žáků 7. a  8. tříd na lyžařský výcvik do Prkenného Dolu u Žacléře. Ideální sněhové podmínky, azurové nebe se sluníčkem a poloprázdné sjezdovky  - co víc si mohli žáci přát! Potěšující byly i výkony začínajících lyžařů, kteří na konci týdne suverénně zvládli i závod ve slalomu. Bohužel období chřipkových onemocnění způsobilo, že mnoho žáků vůbec neodjelo a některé přemohly „bacily“ až na horách. Škoda! Na pravou zimní atmosféru se můžete podívat ve fotogalerii.