19. 09. 2022Hurdová Květuše
Výsledky atletického čtyřboje...

V úterý 13. září se uskutečnila první sportovní akce v tomto školním roce. Jednalo se o soutěž jednotlivců v atletickém čtyřboji, kdy každý závodník musí absolvovat 2 běžecké disciplíny a 2 technické disciplíny (60 m, 800/100 m, skok vysoký/skok daleký, hod míčkem/vrh koulí). Na hřišti ZŠ Benešovo nám. se sešlo více jak 100 žáků z 9 pardubických základních škol. V takto silné konkurenci (48 chlapců + 45 děvčat) si velmi dobře vedli i naši žáci, kteří rozhodně nezklamali, ale naopak si velmi často svojí bojovností zlepšili i osobní výkony.

V celkovém hodnocení jednotlivců si nejlépe vedla Jiráčková Markéta (9.A), která se umístila na 5. místě, Stoklasa Patrik (9.B) na 7. místě a Lazarevič Petar (9.C) na 11. místě.

Vynikající výsledky byly i v jednotlivých disciplínách: vrh koulí1. místo Jiráčková M., 6. místo Pithartová A. (9.A),  2. místo Folprecht Š. (9.B), hod míčkem5. místo Lazarevič P., 8. místo – Stoklasa P.,  skok daleký2. místo Jiráčková M., 7. místo  Palečková L. (8.A) a 6. místo Folprecht Š.

Dále nás ještě reprezentovali: z 9.A Kloučková N., z 8.B Šteckerová V. a Frýda D.