02. 10. 2017ZŠ Pardubice - Spořilov
Školní výlet do Doubravského údolí
Ve čtvrtek 21. září jela naše třída 5.C na školní výlet do Doubravského údolí.

Ve čtvrtek 21. září jela naše třída 5.C na školní výlet do Doubravského údolí. Vlakem jsme dojeli do stanice Bílek. Odtud jsme se vydali po proudu divokým kaňonem řeky Doubravky na trasu dlouhou asi 15 km. Navštívili jsme nejužší místo řeky zvané Koryto, vystoupali jsme na vyhlídku Čertův stolek, z Točivého víru jsme zamířili na vyhlídku bývalého hradu Sokolhrady. Samozřejmě nesmělo chybět tradiční opékání špekáčků. :) Cestou jsme hráli na schovávanou a zažili spoustu legrace. Příjemně unaveni jsme navečer nastoupili do vlaku směr Pardubice.

Údolí Doubravky

• Školní výlet do Doubravského údolí