06. 01. 2020Kotková Alena

Vybírání poplatků za kroužky zájmové činnosti na 2. pololetí.

Vybírání poplatků

Vybírání poplatků za kroužky zájmové činnosti na 2. pololetí proběhne ve dnech:

• úterý         21. ledna 2020
  • středa       22. ledna 2020   vždy od 15:30 do 17:00 hod

Peníze budu vybírat ve vestibulu školy. Ceny kroužků zůstávají stejné jako v 1. pololetí.

Vybírání poplatků se nevztahuje na kroužky Florbal 1 - 3. Částka za tyto kroužky bude hrazena formou platby na účet – viz. https://florbalprodeti.cz/skoly/zs-pardubice-sporilov/. Ve stejném termínu bude možné uhradit i přípravku 1. a 2. třídy - Judo (od září 2019 veden jako kroužek ZČ). Od ledna letošního roku se navyšuje cena licenční známky na 300 Kč. Částku stanovuje klub a platí pro všechny věkové kategorie. Známka se hradí vždy na kalendářní rok.

Kroužek školní družiny – Plavání se z organizačních důvodů v tomto školním roce konat nebude.

Prosím rodiče, aby dodrželi termín platby. V opačném případě nebude Vaše dítě do kroužku zařazeno.  Děkuji za pochopení.

Přehled kroužků – cena

Hudebně dramatický

Keramika 1+ 3

Kreativní tvoření 1+2

Kytara

Piano

Výtvarný kroužek

Abeceda basketbalu

Judo 1+2

300 Kč  + licenční známka na rok 2020

Taneční

Šachový kroužek

Turistický

400 Kč

Veškeré informace a případné dotazy zodpoví pí. vychovatelka Alena Kotková, vedoucí zájmové činnosti.