Vítání prvňáčků

V pondělí 4. září 2017 jsme na naší škole přivítali dvě třídy prvňáčků.

Výlet do ZOO

Prázdniny se kvapem blíží, my se jich nemůžeme dočkat

Výlet do Legolandu

Nedávno se žáci 7. tříd zúčastnili výletu do německého Legolandu. Počasí nám přálo, proto jsme si dosyta užili mnoha atrakcí. Projeli jsme se na několika horských drahách, vyřádili se na různých vodních atrakcích a prohlédli si miniatury evropských měst, sestavené z kostiček. Na své si zde přijdou nejen malí, ale i velcí návštěvníci. V nádherném areálu je toho tolik, že bychom se tam rádi  ještě někdy vrátili. Na fotografie se můžete podívat v přiložené galerii.

Silver A s 9.A

75. výročí působení Silver A a Heydrichiáda v našem regionu.

Výlet 7. B + 9. A

15. června se naše třídy 7. B a 9. A vydaly na zasloužený výlet.

Poslední výlet turistického kroužku

Poslední výlet turistického kroužku na palubě parního vlaku.

Soutěž

Dne 8.6.2017 se konala soutěž Pardubický skřivan. Ze 150 dětí se naše spolužačka Andrejka Martinková ze 4.A umístila na krásném prvním místě. Všichni gratulujeme.

Exkurze Hrobice

Třída 9.A na exkurzi v úpravně pitné vody.

Keramika 5.A

Keramická dílna třídy 5.A

Škola v přírodě Na Srnčí - 5.A, 5.B a 5.C

Žáci 5.A, 5.B a 5.C se ve dnech od 29.5-2.6. 2017 zúčastnili ozdravného pobytu Na Srnčí.

Obědy na konci školního roku

Informace o odhlašování a výdeji obědů na konci školního roku.

31. 5. si děti z 1. B vyrobily kytičku ze dřeva

Děti se v Hoblinkově dílničce naučily zacházet s pilníkem, smirkovým papírem a vrtačkou. Na výsledky jejich práce se můžete podívat zde.

Dětský den na školním hřišti 4.A

Ve čtvrtek jsme oslavili Den dětí na školním hřišti. Paní vedoucí vychovatelka Hana Brandejsová objednala

Škola v přírodě Jedlová 4.A

I letošní školní rok jsme nevynechali školu v přírodě v Orlických horách.Vyvedlo se nám počasí, takže jsme sportovali od rána do večera.

Ukázka baseballu na ZŠ Spořilov

V pondělí 22.května přijeli na naší školu dva členové baseballového týmu WAYNE’S.

Linda- trenérka U7 (děti do 7 let), hráčka WW slowpitch a bývalá
extraligová hráčka softball fastpitch a Olí - hráč WW slowpitch.

2.B – ozdravný pobyt ve Zderazi 3.-7.4.2017

V dubnu si užila naše třída pětidenní pobyt v překrásné přírodě poblíž Toulovcových Maštalí. Přinášíme rekapitulaci této akce.

Děláme pokusy

V úterý 23.5. jsme navštívili Univerzitu, kde jsme se pod vedením pana Bureše dozvěděli mnoho nového a zajímavého o chemii  a hlavně si sami vyzkoušeli několik pokusů v krásně vybavené laboratoři.

Závěrečné termíny zájmových kroužků

Blíží se konec školního roku a s ním i poslední schůzky zájmových kroužků.

Fantastický úspěch v celostátním kole dějepisné olympiády

Naše žákyně Aneta Widenská úspěšně postoupila vždy z prvního místa školního, okresního i krajského kola do ústředního kola dějepisné olympiády, které se letos konalo v Brně. Tematické zaměření znělo „Marie Terezie – žena, matka, panovnice, aneb Habsburkové 18. století" a týkalo se především osobnosti Marie Terezie, vzhledem k 300. výročí jejího narození.

Škola v přírodě Horní Bradlo

Třídy 1.B, 1.C a 3.B.