20. 03. 2024Pazlarová Alena
Naši žáci ovládli Olympijský víceboj...

Ve čtvrtek 7. 3. se naši žáci vydali reprezentovat školu v Olympijském víceboji, který se skládal ze 4 disciplín. Do souboje se vydala dvě družstva poskládaná z žáků 6.-9. ročníků, kteří museli prokázat dovednosti v disciplínách - trojskok, hod medicinbalem, přeskok přes švihadlo a sed-leh. Všichni ukázali velkou bojovnost, snahu a zapálení. Družstvo složené z Terezy Salfické, Berty Dolečkové, Terezy Macháčkové, Adély Málkové, Matěje Kurky, Matěje Kaluži, Karla Macháčka a Jakuba Zirnsáka obsadili 7. místo. Berta a Matěj Kurka navíc obsadili ve svých kategoriích jako jednotlivci díky svým výkonům krásné druhé místo. Naše druhé želísko v ohni složené z Viktorie Šteckerové, Adély Konfrštové, Elišky Růžičkové, Marušky Žákové,  Dominka Frýdy, Filipa Šturma, Liama Baksevanise a Patrika Špačka nechali za sebou všechny zúčastněné týmy, ovládli tento víceboj a díky celkovému vítězství se probojovali do krajského kola. Dominik Frýda stejně jako Berta a Matěj vybojoval krásné druhé místo jako jednotlivec ve své kategorii.

Všem zúčastněným bych chtěla poděkovat za krásný bojovný výkon a skvělou reprezentaci naší školy. Postupujícímu družstvu přejeme hodně štěstí v krajském kole, které se bude konat 21.5. 2024 v Moravské Třebové.