26. 05. 2017Pilná Marcela
Děti si zkouší baseball

V pondělí 22.května přijeli na naší školu dva členové baseballového týmu WAYNE’S.

Linda- trenérka U7 (děti do 7 let), hráčka WW slowpitch a bývalá
extraligová hráčka softball fastpitch a Olí - hráč WW slowpitch.

Během dvou hodin předvedli ukázku základních pravidel a základních dovedností baseballu, přičemž  čtyři třídy měly možnost si hru( se zjednodušenými pravidly) rovnou vyzkoušet, ostatní alespoň shlédnout. Všechny děti (i učitele) tato hra velmi nadchla. Jedná se o rozmanitý sport, který je týmový i individuální zároveň a rozvíjí fyzické i psychické schopnosti. Tým WAYNE’S  zanechal  jako sponzorský dar žákům naší školy jednu výukovou sadu pomůcek pro baseball. Tímto  WAYNE’S velmi děkujeme a těšíme na jejich případnou návštěvu opět u nás.

Rodiče, kteří by měli zájem své děti na tento sport přihlásit, mohou navštívit stránky: http://www.waynes.cz/

• Děti si zkouší baseball