17. 10. 2020ZŠ Pardubice - Spořilov
Informace a úkoly pro distanční výuku...

Milé děti, vážení rodiče,

doufali jsme, že letošní školní rok Vám na našich stránkách budeme podávat informace o školních akcích, výletech, úspěších v soutěžích a jiných aktivitách. Bohužel tomu je jinak. Avšak věříme, že všechno společně zvládneme a brzy se znovu všichni potkáme nejen ve škole, ale i na společných akcích.

Loňský školní rok jsem společně „rozjeli“ on-line výuku v aplikaci MS Teams, letos tomu není jinak. Výuka probíhá převážně prostřednictvím této platformy. Pro ty z Vás, kteří se k nám nemůžete připojit on-line, budeme na našich webových stránkách opět zveřejňovat „náhradní“ úkoly vždy na týden dopředu.

Pokud budete potřebovat vyzvednout si zadání úkolů písemně, budou všichni učitelé přítomni ve škole v pátek od 8.00 do 12.00 hod. (počínaje pátkem 23. 10.). Na jiném termínu je NUTNÉ se dohodnout s vyučujícím individuálně.

Zde pro připomenutí návod pro přihlášení a práci v Teams: