29. 09. 2016ZŠ Pardubice - Spořilov
Společné foto
V úterý 20. 9. 2016 se konal již 51. ročník těchto závodů, kdy žáci pardubických ZŠ soutěží v běhu na 60 m.

Vzhledem k rekonstrukci Městského atletického stadionu na Dukle se závody konaly na hřišti Sokola Na Olšinkách. Naši žáci opět zabojovali a výsledkem bylo 7 semifinálových a 2 finálová umístění. Mezi nejrychlejší ve své kategotrii patřili Denis Matys (7.A) a Kateřina Kloučková (8.A).

Oba vybojovali v konkurenci téměř 50-ti závodníků krásná 5. místa! Také účast v semifinálových bězích znamenal pěkný úspěch pro Nelu Malinovou (7.A), Jana Doležálka, Veroniku Groulíkovou (8.B), Anetu Widenskou a Barbaru Boháčovou (9.A). Poděkování za vzornou reprezentaci školy a bojovné výkony si zaslouží všichni žáci, kteří nás reprezentovali.
Děkujeme.

Ti, kteří reprezentovali školu