06.02.2017ZŠ Pardubice - Spořilov
Ve středu 1. 2. 2017 proběhlo na naší škole Školní kolo recitační soutěže.

Milovníci poezie i uměleckého přednesu prózy z řad žáků školy i rodičů se sešli ve středu 1. 2. 2017 v jazykové učebně, aby se umělecky obohatili a při té příležitosti porota, rovněž vyhodnotila nejlepšího recitátora.

Svou účastí rozšířila řady poroty odbornice na slovo vzatá, herečka VČD, paní Petra Janečková. S dětmi přátelsky promluvila a motivovala je k co nejlepším výkonům.

Porota měla opravdu nelehkou práci – působivé výkony podalo všech 40 žáků a dokázali tak, že jejich úsilí nepřišlo na zmar. Proto všem žákům, kteří se zúčastnili, děkujeme za odvahu a velmi pěkné výkony.

Zvláštní poděkování patří také paní Petře Janečkové za odborný a umělecký přínos k celé soutěži.

Výsledky soutěže:

• 1. třídy

• 2.-3. třídy

• 4.-5. třídy

• 6.-7. třídy

1. Tereza Macháčková (1.A)1. Petr Kadaník (2.B), Lucie Culková (3.A)1. Aglája Okurková (5.A)1. Anna Kmoníčková (6.B)
2. Karolína Špinerová (1.B)2. Aneta Miletínová (3.C)2. Hubert Rybecký (4.C)
3. Eliška Růžičková (1.B)3. Vendula Růžičková (3.A)3. Adéla Stará (4.A), Lucie Kaslová (4.B)

Recitační soutěž