14. 01. 2022Jarošíková Lada

Ve středu 12. ledna proběhlo školní kolo dějepisné olympiády. Tematické zaměření letošního ročníku je šlechta od konce raného středověku do roku 1648. Zúčastnit se mohli žáci 8. a 9. tříd a celkem mohli získat maximálně 60 bodů.

Úspěšnými řešiteli se stali:

1.-2. místo Kateřina Tesárková (8.C)
1.-2. místo Karolína Vecková (8.A)
3. místo Martin Puk (9.C)

4. místo Jakub Vasilek (9.B)
5. místo David Jurenka (9.C)
6. místo Aleš Doskočil (8.C)

Všem ostatním žákům děkujeme za účast a snahu.

Do okresního kola dne 22. 3. postupuje vždy vítěz a dále úspěšní řešitelé (dosáhli alespoň 60 % z maximálního počtu bodů), a to maximálně 3 z jedné školy (včetně vítěze). Organizátor okresního kola omezí v případě potřeby počet postupujících žáků. K výsledku žákům na prvních třech místech gratulujeme.