01. 06. 2022Stenzlova Monika
Šesťáci na škole v přírodě....

Od 9. 5.-13. 5. byli šesťáci společně na škole v přírodě v úžasném areálu na Horním Bradle. Celý týden byl ve znamení krásného slunečného počasí a celodenního sportování.
Děti byly rozdělené do 4 skupin na modré, červené, zelené a žluté a vzájemně spolu soutěžily při různých kolektivních hrách a sportovních disciplínách jako je přehazovaná, vybíjená, ringo kroužky, orientační běh s buzolou, baseball, střílení ze vzduchovky a běh do kopce na čas v lese.
Děti měly také možnost strávit čas ve wellness v krytém bazénu a vířivce, hraní fotbalu, ping pongu a badmintonu, hrály různé společenské hry, jak uvnitř budovy, tak i venku v areálu a samozřejmě nechyběl táborák s opékáním buřtů, kytarou, zpěvem a večerní stezka odvahy.
Děti také dostaly přednášku ze zdravovědy a v průběhu týdne byly odměňovány diplomy a různými upomínkovými předměty.
Poslední den jsme dětem nachystali hledání pokladů pro každý tým.