08. 11. 2023Slavíková Hana
Tradiční školní kolo soutěže ve zpěvu...

Na konci října se uskutečnilo tradiční školní kolo soutěže ve zpěvu, jehož se v letošním roce zúčastnilo více než tři desítky žáků z 1. až 5. ročníku.

Soutěž ve zpěvu má na naší škole dlouholetou tradici a každý rok přináší spoustu radosti a zábavy jak žákům, tak jejich učitelům. Navíc v kategoriích 1. až 3. třídy lze postoupit do okresního kola, a tak rozhodně stálo za to se zúčastnit.

Porota, složená z vyučujících 1. stupně, měla nelehký úkol vybrat vítěze, neboť děti předvedli velmi povedené pěvecké výkony! Nakonec se podařilo vybrat nejúspěšnější žáky v jednotlivých kategoriích:

Výsledky školního kola:

Všem žákům, kteří našli odvahu a soutěže se zúčastnili, děkujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí v okresním kole!

Fotografie ze soutěže si můžete prohlédnout v naší Zoneramě.

/Hana Slavíková, foto: Barbora Olivová/